-14%

Кулер для процессора ID-Cooling IS-55 черный, 1x120 мм, алюминий/медь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AMD: AM5, AM4,
1 920 ₴
1 648 ₴
- В наличии
- Код: 138620
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling IS-55 — це низькопрофільний кулер для охолодження центрального процесора. Прилад чудово справляється з покладеними на нього завданнями при умові обмеженого простору. Він легко поєднується з платформами Intel та AMD, щоб забезпечити їхнє повноцінне функціонування.

Особливості кулера ID-Cooling IS-55
- Модель IS-55 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Вона чудово підходить для обладнання ігрового комп’ютера середнього навантаження.
- Основа кулера — це нікельована мідь. Такий вибір матеріалу сприяє якісному охолодженню і забезпечує приладу довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 55 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 648 ₴


