
Кулер для процессора ID-Cooling SE-206-XT черный, 2x120 мм, алюминий/медь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156,
2 266 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138621
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ID-Cooling SE-206-XT Black — це високопродуктивний кулер, створений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Потужна конструкція з двома радіаторними вежами та двома вентиляторами доволі легко встановлюється на материнську плату та надійно тримається на ній навіть під час транспортування.

Особливості ID-Cooling SE-206-XT Black
- Модель SE-206-XT Black характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 250 Вт. Зазвичай вона встановлюється на комп’ютери, які використовуються для відеомонтажу, обробки зображень та інших творчих завдань.
- Кулер має нікельовану мідну основу. Таке рішення вважається дуж
Артикул производителя: SE-206-XT BLACK
id mcrtr-265637
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1100 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 136 x 156 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 266 ₴


