-17%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-207-XT SLIM, 1x120 мм, алюминий/медь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156,
2 133 ₴
1 778 ₴
- В наличии
- Код: 138622
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-207-XT SLIM — це потужний двобаштовий кулер, спеціально створений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він надійно захищає ваш ПК від перегріву, відводячи тепло від концентратора температури. Повністю чорний дизайн від верхньої кришки до теплових трубок і кронштейнів робить його майже непомітним у будь-якій збірці.

Особливості ID-Cooling SE-207-XT SLIM
- Модель SE-207-XT SLIM характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Для систем, що використовуються в професійних цілях, таких як розробка програмного забезпечення, аналіз даних і наукові обчислення, цей кулер допоможе зберегти стабільну продуктивність процесора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 760 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 120 x 110 x 135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 778 ₴


