-20%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS, 1x120 мм, алюминий/медь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5, 120x151x75
1 409 ₴
1 129 ₴
- В наличии
- Код: 138624
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-224-XTS — це високопродуктивний однобаштовий кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп'ютера. Він створює найкращі температурні умови, щоб головний компонент вашого ПК міг по максимуму розкрити свій потенціал. За допомогою комплектного кріплення Metal-mecha прилад легко встановлюється на материнську плату на надійно тримається на ній навіть під час транспортування.

Особливості ID-Cooling SE-224-XTS
- Модель SE-224-XTS характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона встановлюється як на домашні ігрові комп’ютери, так і на високопродуктивні робочі станції.
- Основа куле
Артикул производителя: SE-224-XTS
id mcrtr-265641
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 75 x 151 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴


