-13%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-224-XTS Mini черный, 1x120 мм, алюминий/медь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD:
1 305 ₴
1 129 ₴
- В наличии
- Код: 138628
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-224-XTS Mini Black — це компактний однобаштовий кулер, призначений для підтримання оптимальної робочої температури центрального процесора. Він охолоджує найважливіший компонент вашого комп’ютера, швидко відводячи від нього тепло. Завдяки широкому набору монтажних кріплень, кожне з яких відповідає конкретному сокету, прилад легко встановлюється на материнську плату.

Особливості кулера ID-Cooling SE-224-XTS Mini Black
- Модель SE-224-XTS Mini Black характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона добре підходить для геймерських систем середнього рівня та для робочих станцій графічного дизайну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 690 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 120 x 76 x 134 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴


