-1%

Колонки 2.0 REAL-EL S-200 черный, 2 x 3 Вт, дерево (MDF), питание от USB, управление сбоку
918 ₴
912 ₴
- В наличии
- Код: 138662
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система REAL-EL S-200 - це звукове рішення, яке відповідає вимогам якості, доступності та зручності використання. Вона дозволить вам насолоджуватися високоякісним звуком на вашому комп'ютері чи ноутбуку.
Особливості
- Акустична система отримує живлення через USB-порт вашого комп'ютера, ноутбука або за допомогою блока живлення 5V DC, що робить її дуже зручною для використання, особливо в офісному оточенні, де зазвичай багато USB-портів.
- Дерев'яний корпус (MDF) додає не тільки естетичний шарм цій акустичній системі, але і покращує якість звучання, дозволяючи басам звучати більш насичено і природно.
- Система обладнана регулюванням рівня гучності, що дозволяє вам з легкістю налаштовувати гучність відповідно до вашого власного смаку та потреб.
- REAL-EL S-200 підходить для використання з різними джерелами звуку, включаючи ПК, DVD/Media-програвачі, мобільні телефони та інші пристрої, що робить її універсальним рішенням для багатьох ситуацій.
Артикул производителя: S-200
id mcrtr-266323
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.75 кг |
| Габарити колонки | 11 x 22 x 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 912 ₴


