
Корпус Zalman i3 NEO, чорний, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 162 мм / VGA -
3 961 ₴
3 813 ₴
- В наявності
- Код: 138677
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус Zalman I3 Neo RGB Black (I3NEOBLACK) є високотехнологічним рішенням для складання потужного й естетично привабливого ПК. З першого погляду він заворожує своїм строгим, але водночас сучасним дизайном, де головну роль відіграє панель із загартованого скла на петлях. Ця деталь не тільки додає вишуканості зовнішньому вигляду, а й забезпечує зручний доступ до внутрішніх компонентів системи без необхідності використання інструментів.
Важливою особливістю корпусу є його дивовижна система вентиляції. Повністю сітчаста передня панель сприяє ефективному повітряному потоку, забезпечуючи високу пропускну здатність повітря та чудове охолодження компонентів. До того ж у комплекті постачання вже йдуть 4 попередньо встановлені RGB-вентилятори, що не тільки сприяє додатковому охолодженню, а й додає візуальної привабливості збірці завдяки яскравому підсвічуванню.
Артикул виробника: I3NEOBLACK
id mcrtr-266874
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 422x219x484 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 162 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 3 813 ₴


