-8%

Морозильный ларь Edler ED-200A, белый, полезный объем 195L, управление механическое, электронный контроль температуры с
10 578 ₴
9 727 ₴
- В наличии
- Код: 138684
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Морозильна скриня Edler ED-200A є просторою, енергоефективною та зручною у використанні. Вона пропонує надійне зберігання продуктів і стане чудовим вибором для будь-якого домашнього або комерційного приміщення.
Переваги морозильної скрині Edler ED-200A:
- Морозильна скриня має класичний дизайн у білому кольорі, що добре впишеться в будь-який інтер'єр. Її габарити становлять 84.5 х 84.5 х 56.3 см, що робить її досить компактною, але при цьому вона має значний об'єм. Внутрішній корисний об'єм скрині становить 195 л, що забезпечує достатньо простору для зберігання продуктів.
- Edler ED-200A оснащена одним ящиком/кошиком для зручного розміщення та організації зберігання продуктів. Це дозволяє вам легко розділити та сортувати заморожені продукти для зручного доступу до них.
- Однією з важливих характеристик Edler ED-200A є її потужність заморожування, яка становить 9 кг/добу. Завдяки цьому вона здатна швидко й ефективно заморожувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість і
Артикул производителя: ED-200A
id mcrtr-267302
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | до 120 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Глубина | від 51 до 60 см |
| Дисплей | немає |
| Общий объем | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Керування | механічне |
| Цвет | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 196 л |
| Количество отсеков | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Перенавішування дверей | немає |
| Мощность замораживания | 9 кг/добу |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Річна витрата електроенергії | 249 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
Информация для заказа
- Цена: 9 727 ₴


