-7%

Морозильный ларь Edler ED-250A, белый, полезный объем 242L, управление механическое, электронный контроль температуры с
11 909 ₴
11 076 ₴
- В наличии
- Код: 138685
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Морозильна скриня Edler ED-250A є надійним і функціональним пристроєм для заморожування і зберігання продуктів при низьких температурах.
Основні характеристики Edler ED-250A:
- Edler ED-250A доступний у білому кольорі. Цей класичний дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр і надає пристрою стильного вигляду.
- Морозильна скриня має просторий внутрішній об'єм розміром 242 л, що забезпечує достатньо місця для зберігання продуктів.
- У комплекті з Edler ED-250A поставляється 1 кошик. Це дає вам можливість організовувати та сортувати заморожені продукти, забезпечуючи зручний доступ до них.
- Морозильна скриня може заморожувати до 11 кг продуктів за 24 години. Завдяки цьому ви можете швидко заморожувати свіжі продукти та зберігати їх у відмінному стані.
- Edler ED-250A використовує статичну систему розморожування, тобто лід, що утворився, не розморожується автоматично. Для розморожування потрібно вручну видаляти лід, забезпечуючи ефективну роботу мор
Артикул производителя: ED-250A
id mcrtr-267303
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | до 120 см |
| Габарити (ВxШxГ) | 101x56.3х84.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Глубина | від 51 до 60 см |
| Дисплей | немає |
| Общий объем | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 250 л |
| Керування | механічне |
| Цвет | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 242 л |
| Количество отсеков | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Перенавішування дверей | немає |
| Мощность замораживания | 11 кг/добу |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Річна витрата електроенергії | 244 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
Информация для заказа
- Цена: 11 076 ₴


