-9%

Морозильна скриня Edler ED-350A, білий, корисний об'єм 340L
15 869 ₴
14 508 ₴
- В наличии
- Код: 138686
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Морозильна скриня Edler ED-350A є високоефективним, функціональним та просторим пристроєм. З її допомогою ви зможете зберігати продукти замороженими в оптимальних умовах, забезпечуючи їм тривалий термін зберігання та якість. Ця скриня є надійним рішенням для задоволення вашої потреби в заморожених продуктах.
Особливості морозильної скрині Edler ED-350A:
- Edler ED-350A доступний у білому кольорі. Цей класичний дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр та надає пристрою стильного вигляду.
- Морозильна скриня має корисний об'єм 340 л, що надає достатньо місця для зберігання заморожених продуктів. Вона поставляється з одним кошиком, який допомагає організувати простір у скрині.
- Edler ED-350A може заморожувати до 16 кг продуктів за 24 години. Завдяки цьому ви можете швидко заморожувати свіжі продукти та зберігати їх у відмінному стані.
- Одна з ключових особливостей цієї скрині - електронний контроль температури з механічним циферблатом. Завдяки цьому ви м
Артикул производителя: ED-350A
id mcrtr-267305
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | до 120 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Глубина | понад 71 см |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм морозильної камери | 340 л |
| Керування | механічне |
| Количество отсеков | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 340 л |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Общий объем | від 300 до 399 л |
| Перенавішування дверей | немає |
| Річна витрата електроенергії | 290 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип ручок | приховані |
| Цвет | white |
| Швидке заморожування | немає |
Информация для заказа
- Цена: 14 508 ₴


