
Корпус ALmordor Sharky 170I ITX черный, без БП, Mini Tower SFF, для Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 70 мм / VGA - 330
3 409 ₴
3 401 ₴
- В наличии
- Код: 138702
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ALmordor Sharky 170I ITX Black — елегантний корпус, виготовлений у чорному кольорі Mini Tower SFF формату. Він має достатньо місця всередині для розміщення материнських плат стандарту Mini ITX, а також можливість встановлення блоків живлення стандартного ATX формфактора, що дозволяє легко підібрати комплектуючі. Дизайн корпусу розроблений для ефективного повітряного охолодження і дозволяє реалізувати безліч варіантів для системи охолодження.
Артикул производителя: ALS170IBK
id mcrtr-267633
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ALmordor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 390x165x300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 70 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 401 ₴


