-3%

Корпус ALmordor серебристыйLining 160G ITX черный, без БП, Mini Tower SFF, для Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 120 мм /
4 382 ₴
4 255 ₴
- В наличии
- Код: 138704
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ALmordor SilverLining 160G ITX 160G Black — це чудово скомпонований невеликий корпус Mini Tower SFF формату для компактних Mini ITX плат. Він виготовлений із високоякісного алюмінію, має невеликі вставки зі сталі для жорсткості конструкції, а також на одній бічній панелі є загартоване скло, через яке можна спостерігати внутрішній устрій комп'ютера. Корпус розроблений під використання різних типів охолодження і підійде як для повітряних, так і водних систем відведення тепла.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ALmordor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 345x155x365 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 120 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 4 255 ₴


