
Корпус ALmordor Seiya 180 Matx Dark сріблястий, без БЖ, Mini Tower SFF, для Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU -
4 364 ₴
4 315 ₴
- В наявності
- Код: 138707
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ALmordor Seiya 180 Matx Dark Silver — елегантний корпус у класичному чорно-сріблястому відтінку, що ідеально підходить для створення компактних, але водночас продуктивних систем. Сумісність із материнськими платами стандартів Micro ATX і Mini ITX, а також можливість встановлення блоків живлення завдовжки до 160 мм роблять його універсальним рішенням. Дизайн корпусу розроблено з урахуванням необхідності ефективного повітряного охолодження, дозволяючи реалізувати безліч варіантів систем охолодження. Інтегроване RGB-підсвічування на передній панелі гармонійно доповнює сучасні материнські плати, що мають відповідні роз'єми.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 356x156x300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Dark Silver |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 4 315 ₴


