-23%

Кулер для процессора Deepcool AK500 Zero Dark, черный, алюминий/медь, 1x120 мм PWM, для Intel 115x/1200/1700/2011/2066, AMD
3 928 ₴
3 011 ₴
- В наличии
- Код: 138755
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AK500 Zero Dark — це високопродуктивний процесорний кулер баштового типу. Прилад максимізує свій потенціал охолодження за допомогою великого радіатора, п’яти вдосконалених теплових трубок та високоефективного вентилятора. Його конструкція чудово підходить для встановлення на платформи Intel та AMD.

Особливості кулера Deepcool AK500 Zero Dark
- Модель AK500 Zero Dark характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 240 Вт. Така система охолодження дозволяє працювати з процесорами нового покоління, занурюватися в ігри формату 4К та користуватися складними графічними редакторами.
- Основа кулера повністю складається з
Артикул производителя: AK500 ZERO DARK
id mcrtr-268682
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1040 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 117 x 158 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 240 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 3 011 ₴


