-3%

Морозильная камера Holmer HUF-431, белый, полезный объем 160л, 5 отделений, механическое управление, A+, перевешивание дверцы,
13 735 ₴
13 387 ₴
- В наличии
- Код: 138757
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Морозильна камера Holmer HUF-431 - це високоякісний та надійний пристрій для зберігання заморожених продуктів. Вона має ряд функцій та особливостей, які забезпечують зручність в експлуатації та оптимальні умови зберігання.
Основні характеристики морозильної камери Holmer HUF-431:
- Морозильна камера має загальний об'єм 170 літрів, що забезпечує достатньо простору для зберігання вашого замороженого продукту.
- Камера може підтримувати широкий діапазон температурного режиму від -14°C до -22°C. Це дозволяє зберігати різні види продуктів при оптимальних умовах.
- Керування камерою здійснюється механічним способом, що дозволяє легко регулювати та підтримувати необхідну температуру. Розморожування також просте, за допомогою ручного методу.
- Морозильна камера Holmer HUF-431 має клас енергоспоживання А+, що свідчить про її енергоефективність. Вона споживає всього 215 кВт·год на рік, допомагаючи зменшити витрати на електрику.
- Завд
Артикул производителя: HUF-431
id mcrtr-268749
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 20 годин |
| Вес | 43 кг |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | від 120 до 149 см |
| Габарити (ВxШxГ) | 142.6x54.4x57.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Глубина | від 51 до 60 см |
| Дисплей | немає |
| Общий объем | від 101 до 199 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 170 л |
| Керування | механічне |
| Цвет | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 160 л |
| Количество отсеков | 5 |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Перенавішування дверей | є |
| Мощность замораживания | 10 кг/добу |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Річна витрата електроенергії | 215 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна камера |
| Тип ручок | приховані |
Информация для заказа
- Цена: 13 387 ₴


