
Корпус Cougar Duoface RGB белый, без БП, EATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, RGB подсветка, 2x140 ARGB,
4 489 ₴
3 637 ₴
- В наличии
- Код: 138791
- +380 (67) 249-48-482ий
Duoface RGB – це поєднання елегантності та ефективності охолодження. З двома передніми панелями: одна для сліпучих ефектів RGB; інша для чудового повітряного потоку та оптимізованої ефективності охолодження. Крім того, він також має два 140-мм ARGB-вентилятори, 120-мм ARGB-вентилятори та підсвічений логотип. Duoface RGB – це mid tower корпус із шириною 230 мм, у якому достатньо місця для процесорного кулера, укладання кабелів, материнської плати E-ATX та високоякісних графічних карт заввишки до 330 мм. Це нововведення у всіх аспектах порівняно з минулими ігровими корпусами.
Виберіть свій стиль
Duoface RGB пропонує дві унікальні передні панелі. Панель із загартованого скла здатна продемонструвати чудовий світловий пейзаж, а вентиляційна панель має великі повітрозабірники. Він не тільки забезпечує неперевершену ефективність охолодження, але й дарує фантастичне підсвічування.
Естетика та функціональність
Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр – це дуже корисна функ
Артикул производителя: DUOFACE RGB (WHITE)
id mcrtr-269602
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 386x230x491 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 3 637 ₴


