-86%

Ліхтар антимоскітний Ardesto MSK-SB3555, чорний
14 087 ₴
2 019 ₴
- В наличии
- Код: 138795
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щоб ніщо не зіпсувало відпочинок у кемпінгу чи вечірні посиденьки у дворі чи на балконі, варто подбати про захист від комарів та інших комах. Це допоможе протимоскітний ліхтар ARDESTO, оснащений акумулятором 2000 мА·ч. Пристрій цілком безпечний і придатний до використання як просто неба, так і в приміщенні.
Акумулятор Li-Pol 2 000 мА·год
Час автономної роботи 14 годин
Заряджання через USB (100 % за 4 год)
Три режими освітлення (20%, 50% та 100%)
Захист IPX4
Відділення для знищених комах
Потужний вакуумний вентилятор
Автоматичний пристрій для захисту від втечі
Два режими роботи: активний та сплячий режим
Артикул производителя: MSK-SB3555
id mcrtr-269787
Артикул производителя: MSK-SB3555
id mcrtr-269787
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований акумулятор | Li-Pol, 2000 мА-год |
| Вес | 1.1 кг |
| Відсік для комах | є |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220-240 В |
| Применение | на відкритому повітрі та всередині приміщення |
| Ресурс ламп | до 16000 годин |
| Розмір (ШхВхГ) | 260 х 340 мм |
| Степень защиты | IPX4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 019 ₴


