-10%

IP камера TP-Link Tapo C225, белый/черный, 3 Мп (2560x1440/15 fps), 1/3' CMOS, H.264/G.711, f/1.6, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz),
4 107 ₴
3 694 ₴
- В наличии
- Код: 138829
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Tapo C225
Wi-Fi камера з функцією панорамування і нахилу та штучним інтелектом
- Режим фізичної конфіденційності — зберігайте конфіденційність, з блокуванням об’єктива шторкою, за увімкненого режиму фізичної конфіденційності.
- Інтелектуальне виявлення та сповіщення ШІ — розумний ШІ ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, а також розпізнає незвичні звуки та сповіщає користувачів за потреби.
- Панорамування і нахил — забезпечує 360° горизонтальне поле зору.
- Інтелектуальне відстеження руху — відстежує об’єкт і стежить за ним, утримуючи його в полі зору камери.
- Датчик Starlight — високочутливий датчик зоряного світла робить зображення найвищої якості навіть в умовах слабкого освітлення.
- Звукова та світлова сигналізація — вмикає світлові та звукові ефекти, щоб відлякати небажаних відвідувачів.
- Двосторон
Артикул производителя: TAPO C225
id mcrtr-270620
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 112 x 80 x 80 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | White/Black |
| Корпус | кубічний |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 149° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Разрешение матрицы | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 694 ₴


