
Видеокарта GeForce GT610 Golden Memory 2Gb GDDR3 64-bit 3 выхода VGA / DVI / HDMI 810/1333 MHz Low Profile (GT610D31G64bit)
2 253 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138836
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Відеокарта Golden Memory GT610 2Gb призначена для виконання базових завдань, як-от відтворення відео та роботи в офісних додатках. Вона добре впишеться в домашні або офісні комп'ютери, де не висуваються високі вимоги до графічної потужності. Ця модель підходить для запуску нескладних ігор і може використовуватися для підключення моніторів із застарілими інтерфейсами. Однак для збірок, орієнтованих на ігри навіть з обмеженим бюджетом, вона не буде найкращим вибором.
Характеристики Golden Memory GT610 2Gb
- Процесор. Модель GT610 оснащена 48 ядрами CUDA, які працюють на частоті до 810 МГц.
- Пам'ять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden memory |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем видеопамяти | 2048 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR3 |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GT 610M |
| Разрядность шины памяти | 64 бит |
| Частота процессора | 810 МГц |
| Частота видеопамяти | 1333 МГц |
| Особенности | Поддержка DirectX 12, Поддержка DirectX 11, Низкопрофильная, Однослотовая |
| Состояние | Новое |
| Мощность блока питания | 300 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Частота памяти | 1333 МГц |
| Интерфейс | PCI Express 2.0 |
| Подсветка | немає |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Тип памяти | DDR3 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Тактова частота GPU | 810 МГц |
| Графічний процесор | GT 610 |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | немає |
| VGA | 1 |
| Рекомендований БЖ | 200 Вт і більше |
| DVI | 1 |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 165 мм |
| Кількість займаних слотів | 1 слот |
| Підтримка VR | немає |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| DirectX | 11 |
| DisplayPort | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 253 ₴


