
Корпус GameMax Storm черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX, 2хUSB 2.0, 1хUSB 3.0, 1x120mm FAN, 380x200x450 мм, 0.8 мм
2 369 ₴
- В наличии
- Код: 138840
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус GameMax Storm Black — це стильне і функціональне рішення для складання компактного ігрового ПК. Цей корпус формату Micro-ATX поєднує в собі сучасний дизайн, чудову вентиляцію і широкі можливості для встановлення потужних комплектуючих.
Характеристики GameMax Storm Black
- Дизайн і матеріали. Корпус виконаний в елегантному чорному кольорі і оснащений бічною панеллю із загартованого скла, як
Артикул производителя: STORM BLACK
id mcrtr-270972
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x200x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 369 ₴


