
Телевізор 32" Akai AK32D22G, LED HD, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, Google system, голос, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB 2.0, VESA 100x100
7 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 138888
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Телевізор 32" Akai AK32D22G, LED HD, 1366x768, 60 Гц, Smart TV, Google system, голос, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB 2.0, VESA 100x100
Артикул виробника: AK32D22G
id mcrtr-272596
Артикул виробника: AK32D22G
id mcrtr-272596
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Google TV |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 100x100 |
| Вага з підставкою | 2.8 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 721x482x177 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 55 Вт |
| Колір рамки | Чорний |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 790 ₴


