
Корпус 2E Gaming Virtus Neo Tempered Glass чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1x120
3 368 ₴
- В наявності
- Код: 138891
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E Gaming Virtus Neo TG Black — оптимальний корпус для створення сучасної ігрової або робочої станції з активною системою охолодження. Він має в комплекті три вбудовані 140-мм вентилятори з ARGB-підсвічуванням, встановлені за металевою передньою панеллю у вигляді сітки, а також один 120-мм ARGB-вентилятор ззаду для кращого виведення гарячого повітря. Цей корпус підійде як новачкам, так і більш досвідченим користувачам для самостійного складання ПК завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і простій конструкції.
Характеристики 2E Gaming Virtus Neo TG Black
Артикул виробника: 2E-G3301N
id mcrtr-272631
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 386x225x480 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 178 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 368 ₴


