
Корпус GameMax Defender TG черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.1, 2xUSB 2.0, 4x120 мм LED, 461x210х450 мм
3 530 ₴
- В наличии
- Код: 138894
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус GameMax Defender TG Black — це ідеальний вибір для створення потужних ігрових систем формату Micro-ATX. Він виготовлений зі сталі, а передня та бічна панелі з міцного загартованого скла чудово доповнюють естетику корпусу. Завдяки можливості встановлення рідинного охолодження завдовжки до 360 мм у верхній частині він гарантує чудове охолодження навіть за найвищих навантажень.
Характеристики GameMax Defender TG Black
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 461 x 210 x 450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 11 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 530 ₴


