Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 4.5A 90W 5.5x2.5mm (AD107023)
Блок живлення Lenovo є незамінним аксесуаром для вашого ноутбука. Він забезпечить швидке заряджання акумулятора та надійне живлення пристрою від електромережі. Завдяки своїй компактності блок живлення легко поміститься у вашій сумці або рюкзаку, що дозволить вам використовувати його в будь-яких умовах.
Особливості блоку живлення Lenovo
Одна з головних переваг блоку живлення Lenovo — його висока потужність 90 Вт. Це дозволяє акуратно заряджати акумулятор ноутбука та використовувати пристрій навіть при підключенні до мережі.
Сумісність із ноутбуками Lenovo робить блок живлення універсальним аксесуаром. Ви зможете використовувати його з будь-якою моделлю цього виробника.
Блок живлення оснащений роз'ємами розміром 5,5x2,5 мм, що забезпечує надійне з'єднання з ноутбуком. Такий роз'єм гарантує стабільну передачу енергії, що впливає на швидку та ефективну зарядку акумулятора.
Артикул производителя: AD107023
id mcrtr-273175
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тип разъема | 5.5x2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 20 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Сила тока | 4.5 A А |
- Цена: 925 ₴



