-10%

Кулер для процессора ID-Cooling DK-01, алюминий, 92 мм PWM, для Intel 1700/1200/115x, AMD AMx/FMx, до 95 Вт
308 ₴
278 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 138915
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Активна система охолодження має спеціалізований фірмовий механізм фіксації вентилятора. Кулер оснащений алюмінієвим радіатором з пластинчастими ребрами — забезпечує активний теплообмін в процесі роботи вентилятора з оптимізованою крильчаткою. Таким чином, вибравши даний кулер, ви надовго забудете про перегрів процесора і зможете з комфортом працювати за вашим комп'ютером навіть при тривалому навантаженні на процесор.
Комплектація: Кулер, кріплення до материнської плати, термопаста.
Артикул производителя: DK-01
id mcrtr-273245
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 110 x 110 x 52 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 278 ₴


