-9%

IP камера TP-Link Tapo C325WB, белый, 4 Мп (2688x1520), 1/1.79' CMOS, H.264, f/1.0, WiFi (2.4 GHz), угол обзора 127°, день/ночь,
5 838 ₴
5 314 ₴
- В наличии
- Код: 138926
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Циліндрична IP відеокамера TP-Link Tapo C325WB, White призначена для якісного вуличного спостереження. Модель здатна вести знімання з роздільною здатністю до 2K QHD 2688×1520 при 20 fps, завдяки чому зображення має дуже деталізований вигляд. А за допомогою об'єктива зі світлосилою F1.0 і матрицею розміром 1/1.79'' камера може чітко зображати те, що відбувається в умовах дуже низького освітлення.
Параметри TP-Link Tapo C325WB, White
- Технології HDR і ColorPro роблять передачу кольору
Артикул производителя: TAPO C325WB
id mcrtr-273552
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 148.7 x 137.9 x 90.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 9В |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Кути огляду | Д: 127° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/1.79" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
Информация для заказа
- Цена: 5 314 ₴


