
Планшет Huion H610X USB, черный, 8192 lpi
4 630 ₴
3 854 ₴
- В наличии
- Код: 138928
- +380 (67) 249-48-482ий
Дайте волю новим ідеям
Надійний, ефективний і потужний Inspiroy H610X може надати вам достатньо робочого місця для створення ваших творів мистецтва. Незалежно від того, чи займаєтесь ви малюванням, моделюванням, графічним дизайном або ігровим дизайном, цей гаджет може допомогти вам працювати продуктивніше.
Популярний вибір художників
Графічний планшет має активну панель середнього розміру 10 × 6,25 дюймів, яка має популярність серед багатьох художників, оскільки її розмір може відповідати екрану більшості ноутбуків і це ідеальний розмір для різних типів робіт. Ви також можете використовувати клавіші ліворуч для підвищення продуктивності.
Ще більше комфорту
Ергономічний дизайн із закругленими кутами гарантують, що рука не втомлюватиметься
Артикул производителя: H610X
id mcrtr-273577
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Вес | 515 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ | від 10" |
| Количество клавиш | 8 |
| Роздільна здатність LPI | 5080 |
| Розміри | 325 x 206 x 8 мм |
| Розміри робочої поверхні | 254x159 мм |
| Совместимость | Android, Mac OS, Chrome OS, iOS, Windows |
| Тип подключения | дротове |
| Формат | А4+ |
- Цена: 3 854 ₴


