
Источник бесперебойного питания PowerCom Imperial IMD-1200AP LCD черный, 1200 ВА, 720 Вт, линейно-интерактивный, AVR, 6 розеток
10 671 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138929
- +380 (67) 249-48-482ий
Бажаєте купити ДБЖ для котла, безперебійник для ПК з акумулятором або Вам потрібне резервне живлення для дому? Тоді зверніть увагу на джерело безперебійного живлення серії IMPERIAL з цифровим дисплеєм від Powercom, модель IMD-1200AP LCD (1200VA/720W).
Джерело безперебійного живлення з яскравим цифровим дисплеєм являє собою лінійно-інтерактивну (line-interactive) систему безперебійного живлення. Дає змогу під'єднати до 6-ти пристроїв одночасно через роз'єми IEC. ДБЖ IMD-1200AP виконаний в металевій основі, яка дозволяє зменшити рівень шуму девайса.
Оновлена система діагностики ДБЖ, яка в автоматичному режимі перевіряє працездатність пристрою і підключених до нього приладів. За нормального живлення від електромережі ДБЖ забезпечує захист від коливань напруги, а також підзарядку вбудованого акумулятора. У разі порушення живлення від електромережі ДБЖ негайно забезпечує живлення під'єдн
Артикул производителя: IMD-1200AP
id mcrtr-273621
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 601-800 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вес | 13.5 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 130 х 382 х 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 / 230 / 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 165-300 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45/RJ11 |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток IEC(C13/C14) | 6 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1001-1500 |
| Мощность | 720 Вт |
| Розетки з резервом | 4 IEC(C13/C14) |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/7Аг x 2 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї |
| Час заряду батарей | до 8 год |
- Цена: 10 671 ₴


