-5%

Кулер для процессора PcCooler PALADIN EX400, черный, алюминий/медь, 1x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота 157
1 116 ₴
1 055 ₴
- В наличии
- Код: 138958
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler PALADIN EX400 — це продуктивний кулер баштового типу, створений для охолодження процесорів Intel та AMD. Він забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування компонентів комп’ютера. Кулер легко монтується на платформу і надійно тримається на ній завдяки металевим кріпленням та термопасті, що входять до комплекту постачання.

Особливості PcCooler PALADIN EX400
- Модель PALADIN EX400 має показник розсіювання тепла, який складає 180 Вт. Вона чудово підходить для встановлення на процесори середньої та високої потужності, забезпечуючи їхнє надійне охолодження та стабільну роботу навіть під час інтенсивних навантажень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 055 ₴


