
Корпус GameMax Leader чорний, без БЖ, Full Tower, ATX / EATX / Mini ITX / Micro ATX, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1 х USB Type-C, 6 x 120
6 696 ₴
6 510 ₴
- В наявності
- Код: 139030
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус для ПК Leader E-ATX Full Tower з 6 вентиляторами ARGB і підсвічуванням Type-C
-Має 6 вентиляторів ARGB з автоматичним регулюванням швидкості; Нові конструкції мають бічні дверцята, що відчиняються збоку
-Не потрібно відкручувати гвинти, можна дуже легко відкрити внутрішній корпус, щоб очистити радіатор і відеокарту від пилу
-6 попередньо встановлених вентиляторів ARGB із високим ступенем налаштування. Переконайтеся, що ваша материнська плата має 3-контактний інтерфейс RGB, і використовуйте програмне забезпечення підсвічування материнської плати для керування вентиляторами. Кожен адресований вентилятор ARGB може забезпечувати 16,8 мільйона кольорів спеціального настроюваного підсвічування.
-Регульована швидкість обертання вентиляторів PWM дає змогу корпусу ПК працювати тихіше і краще охолоджуватися залежно від потреб
-Пульт дистанційного керування для регулювання режиму освітлення за допомогою вбудованої програми та швидкості обертання вентиляторів
Артикул виробника: LEADER
id mcrtr-277071
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 476x235x500 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Full Tower |
- Ціна: 6 510 ₴


