-20%

Корпус GameMax MeshBox PRO WT белый, без БП, Mid Tower, ATX / DTX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 1хUSB Type-C, 413х204х398 мм,
3 187 ₴
2 559 ₴
- В наличии
- Код: 139031
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax MeshBox PRO ATX має 3 повністю сітчасті боки та передню металеву сітчасту панель, що фокусує повітряний потік, а також ігровий корпус із вертикальним повітряним потоком, що перетворює складне на просте, поєднується з будинком.
- Вертикальний канал повітряного потоку, малий розмір, висока сумісність, в основному підходить для встановлення всіх основних аксесуарів на ринку.
- Вентилятор із нижнього положення обдуває відеокарту, щоб оптимізувати ефективність охолодження.
- Шасі має модульну конструкцію, що оптимізує керування проводами та забезпечує достатній внутрішній простір.
- Гарна конструкція вертикального потоку повітря, охолодження де завгодно всередині
- Повна зона пилонепроникного дизайну забезпечує комп'ютер чистим повітрям.
- Підтримка водяного охолодження 240 і кулера процесора з повітряним охолодженням до 168 мм.
- Підтримка високоякісних популярних відеокарт 305-355 мм.
Артикул производителя: MESHBOX PRO WT
id mcrtr-277074
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 413x204x398 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 1x140 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 559 ₴


