
Корпус GameMax Vista AW белый, без БП, Mid Tower, EATX / ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1xType-C, 6x120 мм
5 730 ₴
5 586 ₴
- В наличии
- Код: 139033
- +380 (67) 249-48-482ий
Корпус GameMax Vista AW являє собою Midi Tower, розроблений для Extended ATX, ATX, Micro-ATX і Mini-ITX материнських плат, забезпечуючи широкі можливості вибору компонентів для складання потужної системи.
Оснащений без блока живлення, корпус GameMax Vista AW підтримує встановлення блока живлення формфактора ATX, розміщеного знизу, що забезпечує кращу організацію кабелів і покращує циркуляцію повітря всередині корпусу. Корпус має достатньо місця для встановлення компонентів, включно з процесорними кулерами заввишки до 165 мм і відеокартами завдовжки до 410 мм.
Вбудовані роз'єми охоплюють 1 порт USB-C 3.2 Gen 2, 1 порт USB 3.0, і 2 порти USB 2.0, а також роз'єми для навушників і мікрофона, забезпечуючи широкі можливості під'єднання периферійних пристроїв.
Артикул производителя: VISTA AW
id mcrtr-277078
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 433x210x485 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 5 586 ₴


