
Корпус GameMax Vista MW белый, без БП, Mid Tower, Micro ATX / Mini-ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 485x210x433 мм, 0.6 мм, 7.45 кг
3 321 ₴
- В наличии
- Код: 139034
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Vista MW
ігровий корпус для ПК Vista Micro ATX tower tower PC ATX — естетичний зовнішній вигляд, акцент на повітряний потік, легкість установлення й достатньо місця для великої відеокарти та керування кабелями.
- Хороша якість збірки — корпус із міцною металевою рамою зі сталі та 4,0 мм загартованим склом.
- Орієнтований на охолодження — Модульна плата I/O дає змогу переміщати материнську плату в більш високе/низьке положення для систем із повітряним або водяним охолодженням.
- Для забезпечення гарного повітряного потоку передбачено 9 місць для встановлення 120-мм вентиляторів, тонка сітчаста панель на верхній частині та на боці кришки БЖ допомагає з чудовою вентиляцією.
- Легкість складання ігрового ПК — Цей корпус має безліч варіантів для зручного встановлення компонентів: знімні 5 бічних панелей, скло для повного огляду; просторий корпус зі зручним керуванням кабелями, герметична плита на верхній рамі радіатора гарантує відсу
Артикул производителя: VISTA MW
id mcrtr-277080
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 433x210x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 321 ₴


