
Корпус GameMax Storm білий, без БЖ, Mid Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2хUSB 2.0, 1хUSB 3.0, 1x120 мм RGB Fan, 380x200x450 мм
2 445 ₴
1 959 ₴
- В наявності
- Код: 139035
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Gamemax Storm White забезпечує чудове охолодження з підтримкою до шести вентиляторів і радіаторів водяного охолодження довжиною до 360 мм. Це ідеальний вибір для максимальної продуктивності. Вентиляційні отвори гарантують оптимальний повітряний потік і низьку температуру за високих навантажень.
Корпус підтримує материнські плати ATX, Micro-ATX і Mini-ITX. Внутрішній простір продумано: кабельні канали дають змогу легко організувати кабель-менеджмент, а знімні фільтри полегшують очищення.
Gamemax Storm White виготовлений із високоякісних матеріалів для довговічності. Сталь SPCC завтовшки 0.7 мм гарантує міцність корпусу, а загартоване скло витримує механічні пошкодження. Корпус оснащений інтерфейсами USB 3.0 та аудіороз&rsq
Артикул виробника: STORM WHITE
id mcrtr-277087
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x200x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 1 959 ₴


