
Дифференциальное реле Videx 'RESIST' AC, белый, 40A, 30 mA, 10 kA, 230V, 50/60 Hz, 2 полюса, модульный (Din-рейка), сечение кабеля
1 125 ₴
1 123 ₴
- В наличии
- Код: 139037
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний вимикач призначений для захисту від надструмів електроустановок в будівлях і аналогічних установок. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також вмикати, проводити протягом певного часу й (автоматично) вимикати струм у зазначених ненормальних умовах, таких як коротке замикання. Розрахований на використання не навчених спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Артикул производителя: VF-RS10-DR2АС40
id mcrtr-277160
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 194 г |
| Состояние | Новое |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 40°С |
| Степень защиты | IP20 |
| Розміри | 82 x 67 x 36 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Переріз кабелю | 4 мм² |
| Количество полюсов | 2 |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10 кА |
| Вольтаж | 230 В |
| Крива миттєвого розчеплення | Нема |
| Тип за видом струму витоку | АС |
| Диф. струм | 30 мА |
Информация для заказа
- Цена: 1 123 ₴


