-15%

IP камера TP-Link Tapo C211, чорний, 3 Мп(2304x1296/15 fps),1/2.8" CMOS,H.264,f/2.4,f=3.83 мм
2 125 ₴
1 803 ₴
- В наличии
- Код: 139075
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Купольна поворотна IP-камера TP-Link Tapo C211, Black чудово підходить для домашнього відеоспостереження, особливо якщо в сім'ї є діти. Роздільна здатність відео до 3 МП (2304 × 1296) і частота кадрів до 30 в секунду забезпечує дуже якісне знімання аж до невеликих деталей. Функція розпізнавання дитячого плачу в поєднанні з ІЧ-підсвічуванням і можливістю нічної зйомки на 9 м дає змогу цілодобово піклуватися про малюка.
Характеристики TP-Link Tapo C211, Black
- Камера має матрицю 1/2,8 дюйма
Артикул производителя: TAPO C211
id mcrtr-278035
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IPX2 |
| Корпус | панорамний |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Питание | DC 9В |
| Применение | в приміщенні |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Разрешение матрицы | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 803 ₴


