-20%

IP камера TP-Link Tapo C212, білий, 3 Мп(2304x1296/15 fps),1/2.9" CMOS,H.264,f/2.4,f=4 мм
2 487 ₴
1 992 ₴
- В наличии
- Код: 139076
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера TP-Link Tapo C212, White зробить ваше домашнє відеоспостереження якісним і зручним. Модель має відео з роздільною здатністю 3 MP (2304 x 1296 px) з частотою кадрів до 30 у секунду, тому кімната виглядає дуже деталізовано. Камера вміє визначати рух у спеціально створених зонах і надсилати повідомлення в разі його виявлення, що істотно підвищує безпеку будинку чи іншого закладу.
Параметри TP-Link Tapo C212, White
- Для підключення до інтернету в наявності порт RJ45 і бездротовий зв
Артикул производителя: TAPO C212
id mcrtr-278036
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IP20 |
| Корпус | кубічний |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" |
| Питание | DC 9В |
| Применение | в приміщенні |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 992 ₴


