-13%

Кулер для процессора be quiet! Dark Rock Elite, черный, алюминий/медь, 2x135 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до
6 633 ₴
5 790 ₴
- В наличии
- Код: 139086
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Dark Rock Elite пропонує безпрецедентну продуктивність та потужність охолодження, а також передову технологію вентиляторів та культовий дизайн. Приєднуйтесь до еліти світу геймерів.

Ключеві характеристики повітряного кулера be quiet! Dark Rock Elite
- 2 вентилятори Silent Wings 135mm PWM для максимального тиску повітря та ідеального повітряного потоку.
- Інноваційна система кріплення фронтального вентилятора для максимальної зручності використання та сумісності з модулями RAM.
- 7 теплових трубок для неймовірно високої потужності охолодження.
Артикул производителя: BK037
id mcrtr-278275
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1340 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 120 x 136 x 168 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 135 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 5 790 ₴


