-18%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-207-XT Advanced черный, 2x120 мм, алюминий/медь, Intel: 2066, 2011, 1851, 1700, 1200, 1150,
3 315 ₴
2 711 ₴
- В наличии
- Код: 139087
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-207-XT Advanced — це високоефективний двобаштовий кулер, розроблений спеціально для охолодження процесорів Intel та AMD. Його повністю чорний дизайн, від верхньої кришки до теплових трубок, робить прилад майже непомітним у вашій системі. Металеве монтажне кріплення, що входить у комплект постачання, забезпечує легке та надійне встановлення кулера на материнську плату.

Особливості кулера ID-Cooling SE-207-XT Advanced
- Модель SE-207-XT Advanced характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 280 Вт. Це важливо для забезпечення стабільної роботи ПК, особливо під час важких завдань або ігрових сесій, коли процесор працює на повну силу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1020 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 110 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 280 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 711 ₴


