
Система жидкостного охлаждения ID-Cooling DashFlow 360 Basic белый, 3х120мм, 4pin PWM, Intel
4 907 ₴
4 862 ₴
- В наличии
- Код: 139088
- +380 (67) 249-48-482ий
Широкий спектр сумісних процесорів.
Спеціально розроблені мідні пластини прекрасно сумісні з 12-м і 13-м поколінням процесорів Intel Core.
Більша площа, більше охолодження.
Тепловіддавальну поверхню радіатора збільшено на 25%, як порівняти зі звичайними 240-мм радіаторами, що забезпечує кращу ефективність охолодження завдяки збільшенню поверхні.
Велика водяна помпа 116 л/год.
Більша, ніж традиційні, помпа забезпечує масимально ефективне охолодження.
Краще охолодження завдяки кращому приляганню помпи до процесора.
Заново розроблені кріплення XT-AIO забезпечують максимально ефективне охолодження всієї лінійки сумісних процесорів.
Вентилятори з оптимізованим повітряним потоком.
Вентилятори TF-12025-PRO спеціально розроблені для цих радіаторів і забезпечують тиск 2.55 мм водяного стовпа.
Артикул производителя: DASHFLOW 360 BASIC WHITE
id mcrtr-278319
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Цвет | white |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | LED |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 72 x 72 x 54 мм |
| Розмір радіатора | 397 x 120 x 27 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700-1800 обертів/хв |
- Цена: 4 862 ₴


