-17%

Система жидкостного охлаждения ID-Cooling Space LCD SL360, 3х120мм ARGB fans, 4pin PWM, Intel
9 394 ₴
7 778 ₴
- В наличии
- Код: 139110
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling Space LCD SL360 — це ефектна система рідинного охолодження призначена для захисту центрального процесора персонального ПК від перегріву. Вона забезпечує оптимальні температурні умови для його продуктивної роботи. Різнокольорове підсвічування доповнює стильну збірку, а рідкокристалічний дисплей на водоблоці інформує користувача про стан процесора та самого приладу.

Особливості ID-Cooling Space LCD SL360
- Модель Space LCD SL360 WHITE характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 350 Вт. Вона ідеально підходить для ігрових комп’ютерів, систем оверклокингу та високопродуктивних ПК.
- Водоблок приладу має LCD
Артикул производителя: SL360
id mcrtr-278675
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Цвет | Black |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | ARGB |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 27 мм |
| Розмір радіатора | 397 x 120 x 27 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-2000 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 778 ₴


