-16%

Кулер для процессора Deepcool AK400 DIGITAL, белый, алюминий/медь, 1x120 мм, LCD экран, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
3 007 ₴
2 514 ₴
- В наличии
- Код: 139111
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AK400 DIGITAL WH — це потужний кулер баштового типу, виготовлений із високоякісних матеріалів. Він створений, щоб підтримувати оптимальну робочу температуру для повноцінного функціонування центрального процесора вашого ПК. Прилад має стильну кришку, на якій розміщені яскраві світлодіодні стрічки та цифровий монітор.

Особливості кулера Deepcool AK400 DIGITAL WH
- Модель AK400 DIGITAL WH характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона чудово підходить для широкого спектра настільних комп'ютерів, які використовуються для ресурсоємних завдань, включаючи мультимедіа, програмування, роботу з великими базами даних тощо.
Артикул производителя: R-AK400-WHADMN-G
id mcrtr-278676
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 695 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 156 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin, 9 pin USB 2.0 |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 514 ₴


