-20%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-207-XT ARGB , 2x120 мм ARGB, алюминий/медь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AMD:
3 025 ₴
2 405 ₴
- В наличии
- Код: 139112
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-207-XT ARGB — це надзвичайно потужний кулер з подвійним радіатором і додатковим знімним вентилятором. Прилад ефективно охолоджує центральний процесор та підтримує оптимальну температуру для його продуктивної роботи. Він має ефектне підсвічування і легко монтується на материнську плату, попри свою об’ємну конструкцію.

Особливості кулера ID-Cooling SE-207-XT ARGB
- Модель SE-207-XT ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 280 Вт. Вона чудово підходить для охолодження багатоядерних процесорів, особливо тих, що працюють з високими частотами та під великим навантаженням.
- Основа кулера с
Артикул производителя: SE-207-XT ARGB
id mcrtr-278677
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1200 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 157 x 144 x 122 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 405 ₴


