-15%

Кулер для процессора PcCooler PALADIN EX400 S, черный, алюминий/медь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота
1 161 ₴
986 ₴
- В наличии
- Код: 139114
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler PALADIN EX400 S — це потужний кулер баштового типу, створений для охолодження центрального процесора. Він забезпечує ЦП оптимальну робочу температуру та запобігає його перегріву. Оновлені монтажні комплекти підтримують основні платформи Intel та AMD. Вони відповідають за легке встановлення кулера на материнську плату, без використання додаткових інструментів.

Особливості PcCooler PALADIN EX400 S
- Модель PALADIN EX400 S характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона ідеально підходить для охолодження процесорів, які піддаються значним обчислювальним навантаженням.
- Основа кул
Артикул производителя: PALADIN EX400S
id mcrtr-278703
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 986 ₴


