
Корпус PcCooler MA100 MESH, черный, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
3 094 ₴
3 087 ₴
- В наличии
- Код: 139118
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler MA100 MESH — це корпус, який привертає увагу своїм унікальним дизайном і чудовими можливостями для встановлення систем охолодження. Він призначений для тих, хто не хоче компромісів між зовнішнім виглядом і функціональністю. Фронтальна панель із металевою сіткою надає корпусу агресивного й сучасного вигляду та сприяє поліпшеній вентиляції, а прозора бічна панель із загартованого скла дозволяє милуватися нутрощами збірки та підсвічуванням компонентів.
Характеристики PcCooler MA100 MESH
Артикул производителя: MA100 MESH BK
id mcrtr-278729
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 360x200x446 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 087 ₴


