
Корпус Montech X3 GLASS, белый, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / GPU
3 277 ₴
2 719 ₴
- В наличии
- Код: 139120
- +380 (67) 249-48-482ий
Шість фіксованих вентиляторів із RGB-підсвічуванням Попередньо встановлені бокові поворотні загартоване скло
Універсальні варіанти охолодження
Гнучка підтримка компонентів
Неперевершена ціна за виконання
Montech X3 — це не просто чохол для комп’ютерних ігор, це вдосконалення в усіх аспектах порівняно з попередніми чохлами серії X. X3 забезпечує найкраще співвідношення ціни та продуктивності, яке може запропонувати компанія Montech!
Високий потік повітря
Потрійні передні 140-мм вентилятори Montech X3 забезпечують потужний забір повітря та попередньо встановлену вентиляцію зверху та ззаду, оптимізуючи систему повітряного потоку.
Показ RGB освітлення
Усі шість попередньо встановлених вентиляторів підтримують фіксоване RGB-підсвічування, ви можете ввімкнути або вимкнути підсвічування вентилятора, просто натиснувши світлодіодну кнопку.
Примітка: освітлення є фіксованим, не адресним, але його можна вимкнути.
Артикул производителя: X3 GLASS (W)
id mcrtr-278761
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 370x210x480 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 2 719 ₴


