-2%

Кулер для процессора ID-Cooling IS-47-XT белый Intel: 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM4, AM5, 94x94x47 мм, 4-pin
1 514 ₴
1 485 ₴
- В наличии
- Код: 139130
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling IS-47-XT — це низькопрофільний білий кулер, створений для охолодження процесорів Intel та AMD. Прилад виготовлений із високоякісних матеріалів, щоб термін його служби тривав як можна довше. Він легко встановлюється на материнську плату та ідеально вписується в будь-яку конфігурацію сучасних комп’ютерів.

Особливості кулера ID-Cooling IS-47-XT
- Модель IS-47-XT характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Вона ідеально підходить для компактних корпусів Mini-ITX та для систем домашнього кінотеатру (HTPC).
- Основа кулера — це нікельована мідь. Нікельована поверхня є більш гладкою і рівною, що сприяє кра
Артикул производителя: IS-47-XT WHITE
id mcrtr-278910
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 355 г |
| Высота | 40-49 мм |
| Габарити | 94 x 94 x 47 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴


