
Колонки 2.0 REAL-EL S-235 черный, 2 x 9 Вт, МДФ, питание от 220V, управление сбоку
1 846 ₴
- В наличии
- Код: 139144
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система REAL-EL S-235 має компактний мінімалістичний дизайн, який ідеально вписується в сучасний інтер’єр. Колонки оснащені вбудованим підсилювачем, а також акустичними та сигнальними кабелями, що робить їхнє підключення максимально зручним до будь-якого джерела. Це рішення чудово підходить для тих, хто цінує не тільки якість звуку, а й естетику свого простору.
Особливості REAL-EL S-235
- Корпус акустичної системи виготовлено з дерева (MDF), що гарантує високу якість звуку. Цей матеріал відомий своєю акустичною прозорістю, що надає змогу досягти чіткості звуку та глибини басів.
- Наявність роз’ємів для під’єднання навушників і мікрофона. Ця особливість робить її ідеальною для особистого користування, адже дає можливість слухати музику чи переглядати відеоконтент, а також здійснювати аудіозв’язок, при необхідності підключаючи додаткові пристрої.
- Система оснащена (ВЧ) випромінювачем для детального відтворення високих частот.
- Регульований рівень гуч
Артикул производителя: S-235
id mcrtr-279559
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 1.67 кг |
| Габарити колонки | 12.3 x 21 x 16 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 9 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 846 ₴


