
Кулер для процессора AMD Wraith Stealth, алюминий, 1x92 мм, для AMD AM4, до 65 Вт (712-000071)
538 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139150
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Wraith Stealth є якісним низькопрофільним кулером в оригінальному виконанні. Ця модель спеціально створена для забезпечення оптимальних температурних умов, що підтримують повноцінне функціонування центрального процесора AMD. Кулер легко монтується на платформу та має привабливий вигляд при встановленні на материнську плату.
Особливості кулера Wraith Stealth від AMD
- Система охолодження характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 65 Вт. Це означає, що вона здатна ефективно підтримувати процесори з тепловим пакетом менше ніж 65 Вт.
- Основа кулера складається з алюмінію. Прилад не має теплових трубок, тому алюмінієвий радіатор забирає на себе все тепло, яке надалі розсіюється за допомогою вентилятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 100 x 100 x 54 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴


