-12%

Кулер для процесора GameMax Twin 600, білий, алюміній/мідь, 2x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 250 Вт, висота 155
2 591 ₴
2 271 ₴
- В наявності
- Код: 139163
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесорний кулер GameMax Rampage серії Twin600 — це двобаштова система охолодження з високою сумісністю. Він має класичне виконання Zero-Light, 6 теплових трубок, подвійний 120-мм ШІМ-вентилятор, алюмінієву кришку радіатора, технологію AGHP і підходить для AMD AM4/AM5 Intel 1700/1150/1200.
Ключові особливості повітряного кулера GameMax Twin600
- Перевірений радіатор преміумкласу, тепер доступний у повністю чорному дизайні, який чудово поєднується з багатьма кольоровими схемами.
- Два вентилятори регулюють швидкість відповідно до температури процесора, оптимізуючи ефективність охолодження та зменшуючи рівень шуму.
- Асиметрична конструкція з одним вентилятором, що забезпечує продуктивність у подвійній башті
Артикул виробника: TWIN 600 WHITE
id mcrtr-280046
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1120 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 137 x 120 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴


